Wpisy archiwalne w miesiącu
Sierpień, 2010
Dystans całkowity: | 1313.39 km (w terenie 13.80 km; 1.05%) |
Czas w ruchu: | 73:34 |
Średnia prędkość: | 17.85 km/h |
Maksymalna prędkość: | 71.00 km/h |
Suma podjazdów: | 11555 m |
Suma kalorii: | 25382 kcal |
Liczba aktywności: | 8 |
Średnio na aktywność: | 164.17 km i 9h 11m |
Więcej statystyk |
Dobczyce-Góra Chełm
Czwartek, 26 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka jednodniowa
Km: | 195.93 | Km teren: | 1.50 | Czas: | 11:18 | km/h: | 17.34 |
Pr. maks.: | 70.00 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
3820: | 3820kcal | Podjazdy: | 1855m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Trasa: Chorzów - Kato - Lędziny - Chełm Śl. - Dwory - Zator - Spytkowice - Kossowa - Marcyporęba - Paszkówka - Przytkowice - Leńcze - Zarzyce -Sułkowice - Przeł. Szklary (430) - Myślenice - Góra Chełm (648) - Trzemeśna - Dziurak - Kornatka - Dobczyce - Stojowice -Gorzków - Świątniki Górne - Wrząsowice - Swoszowice - Podgórze - Kraków - PKP - Katowice
Novy Jicin
Niedziela, 22 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka jednodniowa
Km: | 177.23 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 09:23 | km/h: | 18.89 |
Pr. maks.: | 62.00 | Temperatura: | 26.0°C | HRmax: | HRavg | ||
3271: | 3271kcal | Podjazdy: | 1225m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Trasa: Chorzów - PKP - Chałupki - Silherovice - Hlucin - Poruba - Klimkovice - Studenka - Bartosovice - Kunin- Novy Jicin - Rybi - Stramberk - Koprivnice - Pribor - Hajov - Frycovice - Brusperk - Stara Ves nad Ondrejnici - Ostrawa - Rychvald - Dolni Lutyne - Łaziska - Turza Śląska - Wodzisław Śląski - Radlin - Rybnik - PKP - Katowice - Ch.
Koskowa Góra
Piątek, 20 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka jednodniowa
Km: | 175.14 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 10:09 | km/h: | 17.26 |
Pr. maks.: | 71.00 | Temperatura: | 28.0°C | HRmax: | HRavg | ||
4024: | 4024kcal | Podjazdy: | 2410m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Trasa: Ch. - Kato - PKP - Oświęcim - Zator - Grodzisko - Klecza Dolna - Łękawica - Marcówka - Zembrzyce - Makowska Góra - Maków Podhalański - Przysłop - Wieprzec - Przeł.Jabconiówka - Skomielna Czarna - Koskowa Góra - Skomielna Czarna - Przeł.Jabconiówka -Wieprzec - Przysłop - Maków Podhalański - Sucha Beskidzka - Lachowice - Hucisko - Jeleśnia - Żywiec - PKP- Kato - Ch.
Jeseniki: Rymarov
Czwartek, 12 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka wielodniowa, Jeseniki
Km: | 188.20 | Km teren: | 0.80 | Czas: | 09:51 | km/h: | 19.11 |
Pr. maks.: | 68.00 | Temperatura: | 29.0°C | HRmax: | HRavg | ||
3743: | 3743kcal | Podjazdy: | 1625m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Velke Losiny-Marsikov(500)-Skritek(867)-Rymarov-Mala Moravka-Sedlo Hvezda(865)-Karlova Studanka-Vrbno pod Pradede-Jeleni(650)-Mesto Albrechtice-Opavica-Nowa Cerekwia-Kietrz-Racibórz-Rydułtowy-Rybnik-PKP-Katowice-Chorzów
Jeseniki:Dzień trzeci
Jeseniki:Dzień trzeci
Jeseniki: Jesenik-Velke Losiny
Środa, 11 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka wielodniowa, Jeseniki
Km: | 113.70 | Km teren: | 3.50 | Czas: | 07:40 | km/h: | 14.83 |
Pr. maks.: | 59.50 | Temperatura: | 27.0°C | HRmax: | HRavg | ||
2530: | 2530kcal | Podjazdy: | 1610m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Pokrzywna-Jarnołtówek-Głuchołazy-Jesenik-Rejviz(800)-Vrbno Pod Pradede-Videlsky Kriż(930)-Nad Vysokym Vodospadem(1185)-Cervenohorske Sedlo(1013)-Velke Losiny
Jeseniki: Dzień drugi
Jeseniki: Dzień drugi
Jeseniki: Głubczyce
Wtorek, 10 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka wielodniowa, Jeseniki
Km: | 189.01 | Km teren: | 1.00 | Czas: | 10:26 | km/h: | 18.12 |
Pr. maks.: | 57.50 | Temperatura: | 30.0°C | HRmax: | HRavg | ||
3162: | 3162kcal | Podjazdy: | 1030m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Chorzów-Chudów-Żerniki-Pilchowice-Rudy-Kuźnia Raciborska-Bierawa-Polska Cerekiew-Głubczyce-Pielgrzymów-Bohosov-Petrovy Boudy(706)-Zlate Hory-Jarnołtówek-Pokrzywna
?133157866932482
Jeseniki: Dzień pierwszy
?133157866932482
Jeseniki: Dzień pierwszy
Celowo: Kraków (Włosienica-awaria)
Niedziela, 8 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka jednodniowa
Km: | 102.00 | Km teren: | 7.00 | Czas: | 05:22 | km/h: | 19.01 |
Pr. maks.: | 67.00 | Temperatura: | 29.0°C | HRmax: | HRavg | ||
1360: | 1360kcal | Podjazdy: | 130m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Trasa: Chorzów - Kostuchna - Hamerla - Lędziny - Nowy Bieruń - Oświęcim - Włosienica - Oświęcim - Nowy Bieruń - Lędziny - Kostuchna - Ligota - Chorzów
Złamana sztyca, odpadło siodełko, powrót "na stojaka"
Złamana sztyca, odpadło siodełko, powrót "na stojaka"
Wisła "Tour de Pologne"
Czwartek, 5 sierpnia 2010 Kategoria Wycieczka jednodniowa
Km: | 172.18 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 09:25 | km/h: | 18.28 |
Pr. maks.: | 63.00 | Temperatura: | 25.0°C | HRmax: | HRavg | ||
3472: | 3472kcal | Podjazdy: | 1670m | Sprzęt: Author Horizon | Aktywność: Jazda na rowerze |
Trasa: Chorzów - Załęska Hałda - Hamerla - Lędziny - Bieruń - Harmęże - Zasole - Porąbka - Przegibek - Bielsko Biała Leszczyny - Meszna - Szczyrk - Sanktuarium - Salmopol - Wisła Czarne - Szarcula - Kubalonka - Wisła - Ustroń - Ustroń Skalica - Polana PKP - Katowice - Chorzów
TDP oglądany i fotografowany 2x w Wiśle ale już na Równicy się nie doczekałem. 40 minut spóźnienia peletonu przeważyło i musiałem zjechać na ostatni pociąg.
TDP oglądany i fotografowany 2x w Wiśle ale już na Równicy się nie doczekałem. 40 minut spóźnienia peletonu przeważyło i musiałem zjechać na ostatni pociąg.